pl de gb
slide1 slide2 slide3 slide4 slide5 slide8 slide9
  • Mamy ponad 20 lat doświadczenia
  • Działamy ekologicznie
  • Realizujemy międzynarodowe zlecenia

O Nas

wiklina1

Jesteśmy producentem i eksporterem produktów z wikliny, leszczyny i brzozy. Siedzibą naszej firmy jest Rudnik nad Sanem, miasteczko w południowo - wschodniej Polsce, znane w świecie jako stolica polskiego wikliniarstwa. Tutaj z pokolenia na pokolenie już od XIX w przekazywana jest tradycja i umiejętność ręcznego wyplatania wyrobów wiklinowych. Nasza firma w ciągu ponad dwudziestu lat  działalności skupiła wokół siebie najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych rzemieślników. Dzięki temu oferujemy szeroką gamę wyrobów o wysokiej jakości i możemy sprostać zarówno dużym zamówieniom, jak i krótkim seriom; wykonujemy również nietypowe zlecenia na pojedyncze, unikalne przedmioty.

Jesteśmy przywiązani do tradycji, ale także kreatywni, otwarci na nowe idee, pomysły, wyzwania. Najlepszym na to dowodem jest realizacja dwu dużych projektów architektonicznych – wiklinowej elewacji Pawilonu Polskiego na Expo 2005 w Japonii i fasady zacieniającej budynku TemporaryVisitors Centre w Abu Zabi. Tymi dwoma realizacjami firma DELTA zapisała się na kartach historii architektury i otworzyła nowy rozdział w dziejach wikliniarstwa.

Informacje

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub do skontaktowania się bezpośrednio z nami. Mogą Państwo zwracać się do nas telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną w języku polskim, angielskim i niemieckim  pod odpowiednie numery i adresy e – mailowe.